Antalya Kayan Yazı
Antalya Kayan Yazı
Antalya Kayan Yazı

Gergi Tavan

Pvc Gergi Tavan Sistemleri
PVC Gergi tavan sistemleri led aydınlatmanın estetiğini, mimari dizayn ile birleştirerek sektörün lider firmalarından biri olmuştur. belemir yapı gergi tavan sistemleri mimari gücünü katarak, daha güçlü ve daha verimli şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Yüksek ışık geçirgenliği sayesinde endirekt ve homojen aydınlatma sağlayan tek üründür. durst,Dijital uv teknolojinin avantajlarını kullanan sistem, enkandasen, halojen, fluoresan, cold cathode, led aydınlatmanın tekli ve kombine şekilde çalışmasına imkân vermektedir. Işık geçirgenliği % 75 – % 80 arası ürün koduna göre değişmektedir. Homojen görüntüsüyle doğal ışık efekti yaratmaktadır. Uygun Bayilik koşullarımız ve hergeçen gün artan bayi sayımızı Türkiye ve diğer ülkelere hızlı bir şekilde ulaşmayı hedeflemekteyiz. ürünlerimiz Renolit ve Lackfolien gibi Almanyanın En güçlü ve köklü Gergi Tavan firmalarından ithal etmenin yanı sıra belemir yapı gergi tavan sistemleri fransada 240 cm kadar olan bu malzeme enini üstün kalitede ve 5 metre ye kadar özel olarak ürettirmektedir. Dijital baskı sisteminde ise 5 metre enine kadar UV özellikli ve 10 yıl solmazlık garantili kusursuz baskı yapabilmektedir.

 

Gergi Tavan Nedir ?
Gergi tavan (diğer adıyla germe ve gerilmiş Tavan), iki bileşenden oluşan çok hafif (m2 ye 200 gr ağırlık) her forma girebilen rengarenk ve modern bir asma tavan sistemidir. Bir çevre profili ve bir ışık Polivinil Klorür (PVC) membran parça içine uzanır .Yuvarlak Ditdörtgen kare kavisli dalgalı vs. olmak üzere her şekilde yapılabilir ve her şekle girer. Hafiftir ve pratiktir. Hijyendir temizlenebilir, toz zerrelerini tutmaz , yalıtkandır hava geçirmez, yanmazlık belgesi vardır, sağlamdır ve esnektir, hızlıdır bir kaç saat içinde çevreyi kirletmeden monte edilir. Diğer tavan sistemleri gibi her yıl boya bakım gerektirmez. Gergi – Germe Tavan sistemleri sadece tavanda değil , dekoratif bir şekilde duvarlardada uygulanabilir. Sonuç olarak, gergi tavan sistemleri, şekil, renk ve ışık açısından büyük bir özgürlük sunar .

 

Gergi Tavan Kullanım Alanları 

Fuarlar showromlar,Mağazalar,sinemalar, konferans salonları ,ev,ofis.avm, havuz,bar,cafe,restaurant,sauna,hamam,banyo akla gelebilecek heryerde kullanılabilir.

 

Gergi Tavan Fiyatları 

Türkiyedeki en uygun fiyat garasntisi  vermemizin yanında Fiyatlar proje bazlı hesaplandığından  ve metre kareye göre farklılıklar gösterdiğinden   telefon yada e-mail yolu ile bilgi alınmalıdır.

 

Gergi Tavan Montaj Süresi 

SİPARİŞ ONAY TARİHİ İTİBARİ İLE EN GEÇ 3 İŞ GÜNÜ İÇİNDE BAŞLANILIR VE ÇOK KISA BİR SÜRE İÇİNDE SONLANDIRILIR.

Çalışmalarımız